DUO Comfort nepremokavá podložka

Priedušná a nepremokavá ochrana matraca, ktorá slúži na prekrytie matraca na jeho celej vodorovnej časti. Je ušitá z troch vrstiev materiálu, kde z vrchnej strany je extra jemný a hladký biely bavlnený jersey, zo spodnej časti je molton a medzi týmito dvomi vrstvami je ešte nepremokavá PU vrstva. DUO Comfort podložka má obojstranné využitie.

DUO Comfort nepremokavá podložka je ušitá bez gumičiek. Takto môže slúžiť napríklad na prebaľovanie alebo na cestovanie, pretože tam gumičky zbytočne neprekážajú.

Použitie:

Slúžia ako hygienická ochrana matraca pre náročnejších zákazníkov. Vode odolná vrstva zabráni vniknutiu tekutín napríklad pri raňajkovaní v posteli – káva, čaj, pri zdravotných problémoch, po úrazoch alebo pri ženských problémoch, taktiež pri inkontinencii starších ľudí a hlavne aj ako ochrana matraca v období, keď sa deti odúčajú od plienok.
Sú vhodné používať do malých postieľok, ale aj na veľké postele. Ich ďalšou vlastnosťou je, že slúžia ako bariéra proti roztočom.

Ošetrenie:

Šetrné pranie v práčke max. pri teplote 90 °C

šetrné pranie v práčke, max. teplota 90 °C v bielom prevedení
mierne mechanické pôsobenie, mierne odstreďovanie, nepoužívať avivážne prostriedky

Nesmie sa bieliť prostriedkami uvoľňujúcimi chlór

nesmie sa bieliť prostriedkami uvoľňujúcimi chlór

Môže sa sušiť v bubnovej sušičke pri nižšej teplote sušenia

môže sa sušiť v bubnovej sušičke pri nižšej teplote sušenia, avšak sušičky môžu spôsobiť skrátenie životnosti výrobku, takže odporúčame používať len v nevyhnutnom prípade

Nesmie sa žehliť

nesmie sa žehliť, naparovanie a spracovanie parou je neprípustné

Nesmie sa chemicky čistiť

nesmie sa chemicky čistiť, nesmú sa odstraňovať škvrny organickými rozpúšťadlami

Materiál:

Biely jersey (67% Bavlna + 33% Polyester) + 100% PU vrstva + molton (70% Bavlna + 30% Polyester)

Gramáž:

Celková gramáž - 350 g/m2 (jersey - 130 g/m2, polyuretán - 30 g/m2, molton - 190 g/m2)

Obrázky:

Rozmery:

DUO Comfort nepremokavé podložky šijeme v akomkoľvek Vami požadovanom rozmere, pokiaľ to bude možné vyrobiť zo šírky materiálu dodávaného výrobcom.