DUO Comfort nepremokavý chránič

Priedušná a nepremokavá ochrana matraca, ktorá slúži na prekrytie matraca na jeho celej vodorovnej časti. Je ušitý z troch vrstiev materiálu, kde z vrchnej strany je extra jemný a hladký biely bavlnený jersey, zo spodnej časti je molton a medzi týmito dvomi vrstvami je ešte nepremokavá PU vrstva. DUO Comfort chránič matraca má obojstranné využitie.

DUO Comfort nepremokavý chránič je ušitý na Vami požadovaný rozmer, v každom rohu má gumičku, aby sa lepšie mohol prichytiť o matrac. Tým sa zabráni pohybu chrániča pod plachtou, pretože na prekrytie tento chránič odporúčame na vrchu prekryť ešte klasickou bežne v domácnosti používanou plachtou.

Použitie:

Slúžia ako hygienická ochrana matraca pre náročnejších zákazníkov. Vode odolná vrstva zabráni vniknutiu tekutín napríklad pri raňajkovaní v posteli – káva, čaj, pri zdravotných problémoch po úrazoch alebo pri ženských problémoch, taktiež pri inkontinencii starších ľudí a hlavne aj ako ochrana matraca v období, keď sa deti odúčajú od plienok.
Sú vhodné používať do malých postieľok, ale aj na veľké postele. Ich ďalšou vlastnosťou je, že slúžia ako bariéra proti roztočom.

Ošetrenie:

Šetrné pranie v práčke max. pri teplote 90 °C

šetrné pranie v práčke, max. teplota 90 °C v bielom prevedení
mierne mechanické pôsobenie, mierne odstreďovanie, nepoužívať avivážne prostriedky

Nesmie sa bieliť prostriedkami uvoľňujúcimi chlór

nesmie sa bieliť prostriedkami uvoľňujúcimi chlór

Môže sa sušiť v bubnovej sušičke pri nižšej teplote sušenia

môže sa sušiť v bubnovej sušičke pri nižšej teplote sušenia, avšak sušičky môžu spôsobiť skrátenie životnosti výrobku, takže odporúčame používať len v nevyhnutnom prípade

Nesmie sa žehliť

nesmie sa žehliť, naparovanie a spracovanie parou je neprípustné

Nesmie sa chemicky čistiť

nesmie sa chemicky čistiť, nesmú sa odstraňovať škvrny organickými rozpúšťadlami

Materiál:

Biely jersey (67% Bavlna + 33% Polyester) + 100% PU vrstva + molton (70% Bavlna + 30% Polyester)

Gramáž:

Celková gramáž - 350 g/m2 (jersey - 130 g/m2, polyuretán - 30 g/m2, molton - 190 g/m2)

Obrázky:

Rozmery:

DUO Comfort nepremokavé chrániče šijeme v akomkoľvek Vami požadovanom rozmere, pokiaľ to bude možné vyrobiť zo šírky materiálu dodávaného výrobcom.