Nepremokavá podložka

Priedušná a nepremokavá ochrana matraca, ktorá slúži na prekrytie matraca na jeho celej vodorovnej časti. Je ušitá z materiálu, kde z vrchnej strany je biele bavlnené froté a zo spodnej časti je nepremokavá ale priedušná PU vrstva. Táto podložka má všestranné použitie.

Nepremokavá podložka je ušitá na Vami požadovaný rozmer. Túto podložku odporúčame na vrchu prekryť ešte klasickou bežne používanou plachtou. Nepremokavá podložka je ušitá bez gumičiek, takto môže slúžiť napríklad na prebaľovanie alebo na cestovanie, pretože gumičky zbytočne neprekážajú.

Použitie:

Slúžia ako hygienická ochrana matraca. Vode odolná vrstva zabráni vniknutiu tekutín napríklad pri raňajkovaní v posteli – káva, čaj, taktiež pri inkontinencii starších ľudí a hlavne aj ako ochrana matraca v období, keď sa deti odúčajú od plienok.
Sú vhodné používať do malých postieľok, ale aj na veľké postele. Ich ďalšou vlastnosťou je, že slúžia ako bariéra proti roztočom.

Ošetrenie:

Šetrné pranie v práčke max. pri teplote 90 °C

šetrné pranie v práčke, max. teplota 90 °C v bielom prevedení
mierne mechanické pôsobenie, mierne odstreďovanie, nepoužívať avivážne prostriedky

Nesmie sa bieliť prostriedkami uvoľňujúcimi chlór

nesmie sa bieliť prostriedkami uvoľňujúcimi chlór

Môže sa sušiť v bubnovej sušičke pri nižšej teplote sušenia

môže sa sušiť v bubnovej sušičke pri nižšej teplote sušenia, avšak sušičky môžu spôsobiť skrátenie životnosti výrobku, takže odporúčame používať len v nevyhnutnom prípade

Nesmie sa žehliť

nesmie sa žehliť, naparovanie a spracovanie parou je neprípustné

Nesmie sa chemicky čistiť

nesmie sa chemicky čistiť, nesmú sa odstraňovať škvrny organickými rozpúšťadlami

Materiál:

Biele froté (82% Bavlna + 18% Polyester) + 100% PU vrstva

Gramáž:

Celková gramáž - 250 g/m2 (froté - 220 g/m2, polyuretán - 30 g/m2)

Obrázky:

Rozmery:

Nepremokavé podložky šijeme v akomkoľvek Vami požadovanom rozmere, pokiaľ to bude možné vyrobiť zo šírky materiálu dodávaného výrobcom.