Kto sme a čím sa zaoberáme?

Sme slovenským výrobcom špeciálnych, zdravotníckych, nepremokavých posteľných plachiet - prestieradiel a nepremokavých chráničov, ktoré slúžia na ochranu matracov. So svojou vlastnou výrobou týchto ochranných a zároveň v pračke prateľných pomôcok sme začali ako rodinná firma v roku 2012.

Našu ponuku neustále rozširujeme o ďalšie nové druhy nepremokavých materiálov vhodných pre posteľnú bielizeň, ktoré sa objavia na svetových trhoch. Momentálne ich šijeme z 5 rôznych druhov materiálu na ochranné plachty a zo 4 rôznych druhov materiálu na ochranné podložky a chrániče matracov, čím zvyšujeme hygienu Vášho spania a zároveň pocitu bezpečnosti.

Nami vyrábané nepremokavé plachty sú určené na každodenné používanie, nielen pre dospelých, ale aj pre deti do 3 rokov.
Používame výhradne materiály z EÚ, ktoré sú certifikované podľa medzinárodne uznávaného certifikátu oeko-tex® Standard 100.

Ako výrobca vieme z tohto nepremokavého materiálu ušiť pre Vás nielen posteľné plachty, ale aj iné výrobky, ako napríklad obliečky na vankúše a prikrývky, ktoré však distribuujeme výhradne iba do nášho internetového obchodu.

Kde sídlime?

Naša firma sa nachádza v Bratislave, čím sa snažíme čo najviac priblížiť k najširšej komunite obyvateľstva na Slovensku.

Ako zaručujeme kvalitu našich výrobkov?

Každý výrobok je kontrolovaný našimi pracovníkmi. Snažíme sa dodržiavať všetky technologické postupy, aby sme dosiahli tú najvyššiu kvalitu, ktorú neustále zlepšujeme, aj vďaka Vašim nápadom a postrehom.


Referencie:

Naše výrobky nájdete v ponuke nášho internetového obchodu www.nepremokaveplachty.sk, kde sa nachádza široký výber nepremokavých posteľných chráničov matracov a prestieradiel.


Kontakt na nás:

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formuláru, e-mailu alebo telefonicky.
Na Vaše otázky Vám budeme odpovedať v pracovné dni, v čo najkratšom možnom čase.

+421 (0)918 783 568