Jersey Medical nepremokavý chránič

Priedušná a nepremokavá ochrana matraca, ktorá slúži na prekrytie matraca na jeho celej vodorovnej časti. Je ušitá z troch vrstiev materiálu, kde z vrchnej strany je extra jemný a hladký biely bavlnený jersey, zo spodnej časti je molton a medzi týmito dvomi vrstvami je ešte nepremokavá PU vrstva. DUO Comfort podložka má obojstranné využitie.

DUO Comfort nepremokavá podložka je ušitá bez gumičiek. Takto môže slúžiť napríklad na prebaľovanie alebo na cestovanie, pretože tam gumičky zbytočne neprekážajú.

Použitie:

Slúžia ako hygienická ochrana matraca pre náročnejších zákazníkov. Vode odolná vrstva zabráni vniknutiu tekutín napríklad pri raňajkovaní v posteli – káva, čaj, pri zdravotných problémoch, po úrazoch alebo pri ženských problémoch, taktiež pri inkontinencii starších ľudí a hlavne aj ako ochrana matraca v období, keď sa deti odúčajú od plienok.
Sú vhodné používať do malých postieľok, ale aj na veľké postele. Ich ďalšou vlastnosťou je, že slúžia ako bariéra proti roztočom.

Ošetrenie:

Normálne pranie v práčke max. pri teplote 95 °C

normálne pranie bielizne v práčke, max. teplota 95°C
nepoužívať avivážne prostriedky a ani ocot

Nesmie sa bieliť prostriedkami uvoľňujúcimi chlór

nesmie sa bieliť prostriedkami uvoľňujúcimi chlór

Môže sa sušiť v bubnovej sušičke pri nižšej teplote sušenia

môže sa sušiť v bubnovej sušičke pri teplote sušenia max. 80 stupňov, avšak ak chcete, aby vám výrobok vydržal čo najdlhšie, odporúčame používať sušičku len v nevyhnutnom prípade

Môže sa žehliť na nižšej teplote

môže sa žehliť na nižšej teplote, ale len z vrchnej – teda z pleteninovej strany

Nesmie sa chemicky čistiť

nesmie sa chemicky čistiť, nesmú sa odstraňovať škvrny organickými rozpúšťadlami

Materiál:

Biely jersey (67% Bavlna + 33% Polyester) + 100% PU vrstva + molton (70% Bavlna + 30% Polyester)

Gramáž:

Celková gramáž - 350 g/m2 (jersey - 130 g/m2, polyuretán - 30 g/m2, molton - 190 g/m2)

Obrázky:

Rozmery:

DUO Comfort nepremokavé podložky šijeme v akomkoľvek Vami požadovanom rozmere, pokiaľ to bude možné vyrobiť zo šírky materiálu dodávaného výrobcom.